Co potřebujete vědět pokud si chcete pořídit internet od nás.

Při instalaci připojení u Vás doma je třeba namontovat zařízení pro příjem internetu, kterému se říká klientská jednotka. Zařízení se montuje většinou na střešní stožár, ale lze jej nainstalovat i na fasádu domu pomocí výložníku. Od klientské jednotky se táhne kabel UTP Cat.5e po kterém je zajištěno jak napájení tak síťová komunikace a je zakončen PC konektorem RJ-45. Kabel ja nakonec připojen do PC nebo ve většině případů do WiFi routeru pro bezdrátové rozvedení sítě po domě.

Jak dlouho instalce trvá?

Běžná instalace zabere přibližně dvě hodiny, ale může trvat i déle v závislosti na složitosti montáže. Pokud si už dopředu naplánujete umístění klientské jednotky např. na stožárek k TV anténě s výhledem na náš vysílač (škola ve Všechlapech) a víte kudy protáhnout kabel, doba instalace se zkracuje.

Kolik Vás bude kompletní instalace stát?

Instalační poplatek je 1000,-. V této ceně je zahrnuta kopletní instalace, instalační materiál, pronájem klientské antény se stožárem a její servis. Výhodou toho, že anténu máte pouze pronajatou, je její okamžitá výměna v případě poruchy, tak že nejste limitováni dvou letou záruční lhůtou, po jejíž vypršení byste museli při poruše zaplatit nové zařízení. Nově dostanete k novému připojení WiFi router TP-Link TL-WR841N v hodnotě 500,- Kč zdarma.

Co potřebujete?

Elektrickou zásuvku 230V pro napaječ klientské jednotky buď přímo pod střechou nebo u zakončení.

Pokud nemáte doma WiFi a chcete se doma například notebookem připojit bezdrátově, dodáme a kompletně dle vašich přání nastavíme Wifi AP pro bezdrátový přístup.