Nejde Vám internet?

Ve většině případů jde o chybu na klientských zařízeních a to zejména na routerech, které doma používáte pro bezdrátové připojení Vašeho notebooku či telefonu k internetu. Pokud se vám notebook nedaří připojit k vaší bezdrátové síti, může být chyba jak v notebooku tak v zařízení, které WiFi signál vysílá. Proveďte restartování počítače a vypnutí a zapnutí zařízení, které pokrývá WiFi signálem Váš dům. Zařízení byste měli odpojit od elektřiny alespoň na 10 vteřin.

Pokud toto nepomůže a jste připojeni kabelem nebo bez problému k vaší WiFi síti, vypněte a zapněte napájení zařízení umístěné na střeše Vašeho domu.

Pokud stále připojení nefunguje, zavolejte nám a my problém s připojením vyřešíme.

Máte problém se zpětným přehráváním IPTV?

Skupina FTV Prima od 1. 6. 2022 omezuje přetáčení reklam na svých kanálech v rámci zpětného sledování pořadů. Tuto novinku Prima zavádí plošně u všech IPTV operátorů, SledovaniTV bohužel toto omezení nemůže nijak ovlivnit, ignorovat ani odložit. To má za následek nefunkčnost zpětného přehrávání na starých aplikacích, které jsou k dispozici ve starých modelech TV Samsung a LG před rokem 2017. Pro rozchození zpětného přehrávání na těchto starých zařízeních bude nutné dokoupit balíček bez reklam. Více informací najdete na Omezení přetáčení reklam na TV Prima | SledovaniTV.cz

Máte jiný problém:

Zapomněli jste heslo na domácí bezdrátové připojení, nebo se problém týká přímo Vašeho PC? Zkuste využít možnosti vzdáleného připojení přímo k Vám domů.

Odkaz pro stažení aplikace TeamViewer najdete ZDE.